فرم تعهد نامه جهت دریافت وام بانک قرض الحسنه رسالت

براساس تفاهم نامه منعقده فی مابین اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و بانک قرض الحسنه رسالت، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد 2 درصد سالیانه براساس امتیاز کسب شده از فعالیت قرض الحسنه متقاضی بوده و بنابر تعهد اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان فرهنگیان رسمی شاغل و بازنشسته جهت اخذ تسهیلات نیاز به معرفی متعهد (ضامن) و یا ارائه اسناد ضمانتی نمی باشد. 

ارائه خدمات به صورت ذیل می باشد :

افتتاح حساب :

درصورت نداشتن حساب نزد بانک قرض الحسنه رسالت اپلیکیشن Mresalat را از لینک  https://api.mresalat.ir/membership/vutility/downloadfile/app/Mresalat-ir.apk  دانلود و بر روی موبایل  خود نصب نمائید و نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمائید،  سپس  جهت احراز هویت وتکمیل فرم با همیارکانون خود هماهنگی نمائید. دریافت لیست همیاران

دریافت فایل مربوط به آموزش افتتاح حساب

تعهد نامه :

متقاضی نسبت به تکمیل فرم تعهد نامه ذیل( پایین صفحه) اقدام نماید.( تعهد یکبار برای همیشه می باشد و در زمان ثبت درخواست شخص فاقد بدهی بانکی  چک برگشتی باشد )

اعتبارسنجی :

بعد از گذشت حدود 10 روز کاری از تکمیل فرم تعهد نامه پیامکی حاوی "جهت مشاهده نتیجه اعتبارسنجی به سایت  www.omerat.ir  مراجعه نمائید" روی موبایل شخص پیامک می گردد . وارد سایت شده و هزینه اعتبارسنجی را پرداخت نمائید .(درصورت نداشتن رمز فراموشی رمز را انتخاب نمائید)  مشاهده فایل راهنمای مراحل دریافت نتیجه اعتبارسنجی

 

تسهیلات و مشاهده امتیاز :

محاسبه وام برحسب حداقل مانده حساب روز شخص محاسبه می گردد و حداکثر میزان تسهیلات به ازای هر فرد 200 میلیون تومان با باز پرداخت حداقل 10 ماه و حداکثر60 ماه  می باشد. جهت مشاهده امتیاز خود می توانید  وارد سایت  https://pwa.rqbank.ir/(پیشخوان مجازی رسالت) شده و  از منوی تسهیلات گزینه برآورد تسهیلات را انتخاب و میزان قسطی که ماهانه قادر به پرداخت هستید را وارد و امتیاز خود را مشاهده نمائید

درخواست تسهیلات :

در صورت نداشتن رمز می توانید  رمز همراه بانک یا اینترنت بانک خود را از https://pwa.rqbank.ir/ قسمت بانکداری مدرن دریافت نمائید (رمز پس از درخواست بر روی موبایل شخص پیامک می گردد) با ورود به همراه بانک (www.rqbank.ir/hb) یا اینترنت بانک (https://ibank.rqb.ir/)  (نام کاربری عدد  7 رقمی روی کارت عابر بانک می باشد) از قسمت تسهیلات گزینه درخواست تسهیلات را انتخاب و میزان وام و قسط اعلام شده در برآورد تسهیلات را وارد نمائید بعد از گذشت حداکثر دو روز کاری پیامکی حاوی “جهت امضا قرارداد به موبایل بانک یا اینترنت مراجعه نمایید” برای شخص ارسال می گردد .شخص وارد موبایل بانک یا اینترنت بانک شده و از گزینه تسهیلات منوی درخواست تسهیلات را انتخاب کرده و بر روی گزینه امضا قرارداد کلیک نماید پس از امضا قرارداد وام به حساب شخص واریز می گردد.

  مشاهده فایل آموزشی درخواست تسهیلات

لینک دانلود نرم افزار همراه بانک 

مشاهده فیلم آموزشی

نکته :

اقساط تسهیلات از حقوق کسر نمی گردد و فرد باید در  سررسید قسط  نسبت به  پرداخت اقدام نماید ( اقساط بصورت اتوماتیک از حساب بانک قرض الحسنه رسالت کسر می گردد ) و می توان لیست اقساط تسهیلات خود را از موبایل بانک دریافت نمائید.

خوش حسابی تاثیر زیادی در پرداخت تسهیلات بعدی دارد و در صورت تاخیر در پرداخت اقساط  فرد در آینده  نمی تواند از خدمات استفاده نماید.

دقت گردد میزان قسط وارد شده از مبلغ توان باز پرداخت ذکر شده در اعتبارسنجی بیشتر نباشد و در صورت اخذ وام قبلی میزان قسط از توان باز پرداخت اعتبارسنجی جدید کسر گردد) .

در صورت هرگونه سوال با شماره   34748-031  در ساعت کاری اداری یا شماره تلفن  4747-021   پاسخگوی 24 ساعته تماس حاصل فرمائید .

 

خواهشمند است فرم ثبت نام صرفا یک مرتبه تکمیل گرددفرم تعهد نامه جهت دریافت وام بانک قرض الحسنه رسالت.
همکاران گرامی با توجه به اینکه خدمات صرفا به شخص متقاضی ارائه خواهد شد لذا لازم است کلیه اطلاعات ( نظیر کد ملی، کد پرسنلی و شماره مویابل و ...) به دقت تکمیل و متعلق به شخص متقاضی باشد.شماره همراه می بایستی متعلق به شخص متقاضی باشد

بدینوسیله اعلام می دارم که مدیریت/اداره آموزش و پرورش مختار و مجاز می باشد در صورت عدم بازپرداخت به موقع اقساط تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت توسط اینجانب، صرفا با اعلام کتبی بانک و بدون نیاز به طی مراحل قضائی نسبت به کسر بدهی اینجانب از حقوق، مزایا و پاداش و پرداخت به بانک اقدام نماید و در این مرحله نیاز به هیچ گونه کسب اجازه یا اطلاع رسانی به اینجانب نمی باشد.
این اجازه جهت کلیه وام های دریافتی از بانک قرض الحسنه رسالت در هر زمان نافذ و جاری می باشد. ضمنا متعهد می گردم قبل از هرگونه قطع ارتباط کاری و استخدامی با آموزش و پرورش اعم از انتقال یا بازنشستگی (تامین اجتماعی)و ... نسبت به تسویه حساب یا سپردن تضامین لازم به بانک اقدام نمایم.